Wyślij|Drukuj|Śledź

Handlowiec - Piaseczno

oddział Piaseczno

Nasza firma stale się rozrasta, otwieramy nowe oddziały zarówno w Polsce, jak i za granicą, wobec czego chcielibyśmy znaleźć utalentowanych Kandydatów, którzy pomogliby nam w ekspansji naszej firmy. Jesteśmy topową firmą sprzedającą używane samochody. Współpracujemy z bystrymi i zdolnymi ludźmi. Zaprzestań więc zajmować się swoimi nudnymi obowiązkami i pozwól nam podzielić się z Tobą naszym ponad dwudziestoletnim doświadczeniem. AAA Auto jest na rynku od 1992 roku. Z centrali w Czechach rozszerzyliśmy swoją działalność na inne kraje w regionie, m.in: Słowację, Węgry i obecnie Polskę.

Obecnie poszukujemy zmotywowanych i utalentowanych Kandydatów w obszarze sprzedaży, na stanowisko: HANDLOWCA.

Twój zakres obowiązków będzie obejmował:

  • prowadzenie aktywnej sprzedaży pojazdów w oddziale
  • wycenę na podstawie stanu technicznego pojazdów Klientów
  • wprowadzanie danych klientów do systemu
  • negocjowanie ceny
  • sprawienie by klient był zadowolony ze sprzedaży lub zakupu pojazdu w naszej firmie
  • prowadzenie pojazd w trakcie jazdy testowej

Wymagamy:

  • naturalnych umiejętności sprzedażowych
  • doświadczenia w sprzedaży aut (będzie to dodatkowy atut)
  • wiedzy technicznej pozwalającej na wycenę pojazdów (dodatkowy atut)
  • umiejętności komunikacyjnych i negocjacyjnych oraz łatwości nawiązywania kontaktów
  • zorientowania na osiąganie wyników/zorientowania na cel
  • umiejętności bezpiecznej jazdy samochodem (dotyczy jazd próbnych z Klientem
  • czynnego prawa jazdy kat. B – warunek konieczny
  • gotowości do pracy na zewnątrz i według harmonogramu

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • trening pod okiem doświadczonych specjalistów w branży motoryzacyjnej
  • pracę w międzynarodowym, młodym i dynamicznym zespole
  • wynagrodzenie uzależnione od Twojego zaangażowania (premie i motywacyjne zarobki)
  • realne szanse na awans na stanowisko kierownicze
  • rozbudowany system szkoleń
  • możliwość zakupu produktów firmy z upustami (samochód, produkty finansowe i ubezpieczeniowe dot. samochodu)
  • możliwość szybkiego rozwoju zawodowego
  • pakiet medyczny

W przypadku tej pozycji jestem świadomy(a):
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)."
Jestem zainteresowany tą pozycją

Naciśnij Enter, aby wyszukać.
800 033 000Pn. - Nd. od 8:00 do 21:00