Wyślij|Drukuj|Śledź

Kierowca lawety - Wrocław

oddział Wroclaw

Jesteśmy największą firmą w Europie Środkowej zajmującą się sprzedażą używanych samochodów. Działamy na rynku od 23 lat. Jesteśmy też najszybciej rosnącą środkowoeuropejską firmą w naszej branży. W 2014 roku sprzedaliśmy 60 000 aut.
Strefa działalności: Czechy, Słowacja, Węgry i Polska.
Oferujemy najwyższy standard usług, nieustannie się rozwijamy i udoskonalamy dzięki wewnętrznym programom szkoleniowym, owocującym profesjonalnie przeszkolonymi pracownikami.

Obecnie poszukujemy zmotywowanych i utalentowanych Kandydatów, na stanowisko: KIEROWCA LAWETY we Wrocławiu.

Twój zakres obowiązków będzie obejmował:

  • przewóz pojazdów osobowych lawetą między oddziałami firmy
  • asystowanie w ładunku oraz rozładunku pojazdów na/z lawety
  • dbanie o lawetę, jej stan techniczny i jej wyposażenie
  • dbanie o stan transportowanych pojazdów

Wymagamy:

  • doświadczenia w prowadzeniu lawety przez co najmniej ostatnie 3 lata
  • czynnego prawa jazdy kategorii B, C+E – warunek konieczny
  • pracowitości - realizacji wielu zadań w ciągu dnia pracy
  • solidności i samodyscypliny w wykonywaniu obowiązków
  • gotowości do pracy na zewnątrz

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • ponadprzeciętne wynagrodzenie dla wyróżniających się specjalistów
  • naukę o rynku motoryzacyjnym oraz technik sprzedaży pod okiem najlepszych specjalistów w branży (szkolenia i mentoring)
  • przyjazna atmosfera pracy w młodym i dynamicznym zespole
  • pakiet medyczny

W przypadku tej pozycji jestem świadomy(a):
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)."
Jestem zainteresowany tą pozycją

Naciśnij Enter, aby wyszukać.
800 033 000Pn. - Nd. od 8:00 do 21:00