Wyślij|Drukuj|Śledź

Pracownik Działu Operacyjnego - Katowice

oddział Katowice

Nasza firma stale się rozrasta, otwieramy nowe oddziały za granicą, wobec czego chcielibyśmy znaleźć utalentowanych Kandydatów, którzy pomogliby nam w ekspansji naszej firmy. Jesteśmy topową firmą sprzedającą samochody w kraju. Współpracujemy z bystrymi i zdolnymi ludźmi. Zaprzestań, więc zajmować się swoimi nudnymi obowiązkami i pozwól na podzielić się z Tobą naszym dwudziestoletnim doświadczeniem. AAA Auto jest na rynku od 22 lat. Z centrali w Czechach rozszerzyło swoją działalność na inne kraje w regionie, m.in: Słowację, Węgry.

Aktualnie poszukujemy zmotywowanych i utalentowanych Kandydatów na stanowisko: Pracownika Działu Operacyjnego.

Twój zakres obowiązków będzie obejmował:

  • przygotowania pojazu do sprzedaży
  • mycia i czyszczenia samochodów wewnątrz i na zewnątrz
  • współpracy z Klientem
  • realizacji drobnych napraw w warsztacie
  • zadań kurierskich wewnątrz firmy

Wymagamy:

  • prawo jazdy kategorii B
  • wysoka umiejętności radzenia sobie z wieloma zadaniami jednocześnie
  • solidność i samodyscyplina w wykonywaniu obowiązków
  • gotowość do pracy na zewnątrz
  • umiejętność pracy na komputerze w środowisku MS Office

Oferujemy:

  • praca w młodym zespole i miłym środowisku pracy
  • możliwość szybkiego rozwoju zawodowego
  • pewność zatrudnienia
  • praca zmianowa
  • odzież robocza
  • wynagrodzenie proporcjonalne do doświadczenia

W przypadku tej pozycji jestem świadomy(a):
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)."
Jestem zainteresowany tą pozycją

Naciśnij Enter, aby wyszukać.
(22) 316-66-66Pn. - Nd. od 8:00 do 21:00