Wyszukiwanie pojazdów

Wybrali Państwo swój wymarzony samochód

Czas wybrać jego korzystne finansowanie

Dzięki finansowaniu dostępnym na miejscu w salonie AAA AUTO zakup wymarzonego samochodu jest łatwy, szybki i nie wymaga gotówki. To Ty decydujesz czy skorzystać z leasingu, kredytu czy pożyczki. Dzięki szerokiej ofercie współpracujących z nami banków i firm leasingowych, oferujemy optymalne rozwiązania dla każdego – osób prywatnych i firm.

 

Zalety finansowania dostępnego w AAA AUTO

  • Udział własny od 0%
  • Elastyczny czas spłaty od 12 do 96 miesięcy
  • Oszczędność czasu – samochodem kupionym na kredyt odjedziesz już tego samego dnia!
  • Dostosowanie rat do Twoich potrzeb
  • Decyzja kredytowa w 30 minut, 7 dni w tygodniu
  • Korzystne finansowanie zarówno dla osób prywatnych, jak i dla firm
  •  

5 prostych kroków do Twojego wymarzonego samochodu

1.

Wybierasz samochód na www.aaaauto.pl lub bezpośrednio w salonie

(na naszej stronie internetowej lub bezpośrednio w salonie).

 
2.

Informujesz nas o swoich potrzebach i oczekiwaniach

Omawiasz wszystkie swoje wymagania z naszym doradcą finansowym, np. okres spłaty kredytu, wysokość pierwszej raty, itp.

 
3.

Przygotowujemy kalkulację dostosowaną do Twoich potrzeb

Doradca przygotuje kalkulację kredytu dokładnie „na miarę” Twoich potrzeb i możliwości. Doradca prześle kalkulację do zatwierdzenia przez bank, co trwa zazwyczaj od 30 do 60 minut.

 
4.

Podpisujemy umowę

Po uzyskaniu pozytywnej opinii od banku od razu podpisujemy umowę. Na miejscu możesz również zawrzeć korzystną umowę ubezpieczenia OC i AC.

 
5.

Odjeżdżasz swoim nowym samochodem

Z podpisanymi umowami doradca odprowadza Cię do Sprzedawcy, który przekaże kluczyki od samochodu. Odjeżdżasz w pełni ubezpieczonym samochodem. Pierwszą ratę kredytu płacisz dopiero w następnym miesiącu.

 
Jakie dokumenty będą potrzebne Przygotowanie indywidualnej kalkulacji
Infolinia
800 033 000
Pn. - Nd. od 8:00 do 21:00

Polecane samochody

Wszystkie samochody

Nasi partnerzy

 

Promocja „Wyprzedaż sezonowa“ obowiązuje w oddziale AAA AUTO przy ul. Okulickiego 3 w Piasecznie. Z promocji mogą skorzystać wszyscy klienci, którzy w celu zakupu pojazdu skorzystają z możliwości finansowania za pośrednictwem naszych wybranych partnerów. Promocja dotyczy pojazdów oznaczonych na stronie internetowej przy pomocy specjalnego symbolu i z widniejącą przy nich ceną promocyjną , w której już uwzględniono zniżkę. Promocji nie można łączyć z innymi aktualnie trwającymi promocjami ani zniżkami, ani rościć sobie do niej prawa z mocą wsteczną. Informacji o pojazdach w cenach promocyjnych oraz o warunkach przyznawania zniżki udziela personel oddziału. Promocja obowiązuje od 24.08.2015 r. do odwołania.

Kampania promocyjna o nazwie „Zostań 1000 klientem i uzyskaj 50% rabat na zakup samochodu” obowiązuje tylko w Autocentrum AAA AUTO sp. z o.o. przy ul. Okulickiego 3 w Piasecznie (dalej jako „AAA AUTO”). Promocja dotyczy wszystkich klientów firmy AAA AUTO, natomiast 50% rabat na zakup samochodu uzyska klient, który swój samochód zakupi jako tysięczny klient w kolejności. Rabatu nie można przekazać innej osobie. Uzyskany rabat nie łączy się z innymi promocjami, rabatami czy ofertami specjalnymi. Z możliwości skorzystania z promocji wyłączeni są pracownicy i współpracownicy AAA AUTO oraz osoby z AAA AUTO związane personalnie czy majątkowo, tudzież ich rodzina oraz osoby im bliskie. Promocja trwa od 15.9.2015 do dnia sprzedania samochodu tysięcznemu klientowi. Klient biorący udział w promocji wyraża zgodę na to, iż jego imię, nazwisko, wizerunek oraz wypowiedzi (w formie nagrań audio lub wideo) będą wykorzystane w ramach kampanii promocyjnych AAA AUTO a także na to, że AAA AUTO może, bez dodatkowej opłaty, wykorzystać jego jakiekolwiek wypowiedzi, audio i wideo nagrania, oraz fotografie, które zostaną wykonane w związku z organizacją, przebiegiem kampanii i przy przekazaniu promocyjnego rabatu oraz może zebrany materiał publikować u osób trzecich: w mediach (przede wszystkim w druku, radiowych, telewizyjnych audycjach, Internecie, mediach społecznościowych) w formie spotów reklamowych, reklamy wielkopowierzchniowej i mało powierzchniowej itp. nośników reklamowych przez okres 5 lat od zakończenia promocji. Zgoda ta dotyczy również osób trzecich, którym AAA AUTO udostępni materiały do wyżej określonych celów.

AAA AUTO prowadzi działalność pośrednictwa dla wielu kredytodawców. AAA AUTO zastrzega sobie prawo do zawarcia wszystkich warunków umownych na piśmie. Niniejsza oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks Cywilny (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 121, z późn. zm.).

Prezentowane ceny promocyjne obowiązują w przypadku zakupu pojazdów z finansowaniem u wybranych partnerów i został w nich już uwzględniony udzielony rabat Przykład

AAA AUTO zastrzega sobie prawo do zmiany lub usunięcia w dowolnym momencie i bez uprzedniego ostrzeżenia jakiejkolwiek części treści niniejszej strony internetowej lub aplikacji do telefonów komórkowych.

AAA AUTO nie ponosi odpowiedzialności za prawidłowość, kompletność lub aktualność treści strony internetowej oraz aktualność oferty samochodów na www.aaaauto.pl. Aktualizacja bazy danych pojazdów przebiega minimalnie raz w tygodniu. Informacje o dostępności poszczególnych pojazdów można uzyskać na linii biura obsługi klienta, za pośrednictwem formularza kontaktowego na podstronie pojazdu lub bezpośrednio w oddziałach AAA AUTO.


W celu uzyskania szczegółowych informacji należy zadzwonić pod numer 800 033 000, lub napisz do nas.Naciśnij Enter, aby wyszukać.
800 033 000Pn. - Nd. od 8:00 do 21:00
Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie