Słowo wstępne Karolíny Topolovej, dyrektora generalnego AAA AUTO

Szanowni Klienci,

Karolína topolová_vánoce_zima_2014

AAA AUTO wchodzi na polski rynek jako wiodący dealer samochodów używanych w Europie Środkowej i Wschodniej. Od 1992 roku kupiliśmy i sprzedaliśmy ponad 1 600 000 samochodów. Tylko w ubiegłym roku z naszych 40 salonów sprzedaży w Czechach, na Słowacji i Węgrzech używanymi samochodami wyjechało 64 000 zadowolonych klientów.

Nasze podejście, które chciałabym Państwu przedstawić, różni się od konkurencji, zarówno w wielu istotnych parametrach, jak i w drobnych szczegółach.

Jesteśmy właścicielem samochodów znajdujących się w naszej ofercie, co oznacza, że kupujemy tylko wysokiej jakości pojazdy, które możemy następnie sprzedać po uczciwej i rozsądnej cenie. Odrzucamy skup ponad 65% pojazdów, które są nam oferowane. Jeżeli my nie jesteśmy zainteresowani takimi samochodami, to na pewno i Państwo nie będą.

Szczegółowo sprawdzamy 107 parametrów mechanicznych kupowanych aut, dzięki czemu z pełnym zaufaniem możemy oferować naszym klientom Carlife – gwarancję ubezpieczeniową na stan techniczny pojazdu na okres do 12miesięcy. Wszystkie nasze pojazdy są ubezpieczone od usterek elektrycznych i mechanicznych w niezależnym zakładzie ubezpieczeń Carlife. Również w przypadku roszczeń, zapewniamy klientom możliwość usunięcia usterki w naszym centrum serwisowym.

Zależy nam na jak największej liczbie zadowolonych klientów i skupiamy się na sprzedaży jak największej liczby pojazdów. Specjalizujemy się w samochodach o niskich przebiegach, bezwypadkowych, zakupionych jako nowe w Polsce, od pierwszego lub drugiego właściciela. O wiele prostszy jest zakup czy sprzedaż samochodu u nas, niż próba zrobienia tego na własną rękę. Decydując się na dokonanie z nami transakcji handlowej można uniknąć szeregu niebezpiecznych ryzyk, z którymi związany jest handel ze sprzedawcą „z ulicy” lub z indywidualnymi importerami. Wygodniejsze jest posiadanie gwarancji od AAA AUTO niż podejmowanie niepotrzebnego ryzyka pojawienia się wielu problemów, które powszechnie występują w przypadku indywidualnego zakupu na podstawie ogłoszenia.

Wszystkie nasze pojazdy sprawdzamy w wielu rejestrach krajowych i zagranicznych w celu potwierdzenia legalnego pochodzenia oraz upewnienia się, że pojazd nie jest przedmiotem zastawu, egzekucji, leasingu czy kredytu, itp. Daje nam to możliwość wydawania dożywotniej gwarancji legalnego pochodzenia pojazdu. Tego typu gwarancja podnosi wartość Państwa pojazdu, szczególnie w przypadku dalszej odsprzedaży.

Do każdego zakupu pojazdów oferujemy sprawdzenie oryginalnego stanu przebiegu kilometrów. AAA AUTO już od dłuższego czasu walczy z nielegalnym cofaniem liczników. Jestem przekonana, że sprawdzanie faktycznego przebiegu przyczyni się do podniesienia poziomu jakości całego rynku samochodów używanych oraz likwidacji tego, niestety stosunkowo powszechnie występującego, oszustwa.

Jesteśmy do tego stopnia przekonani o wysokiej jakości procesu naszego skupu i kontroli, że oferujemy klientom możliwość wymiany zakupionego pojazdu na inny w ciągu 7 dni od dnia zakupu, bez konieczności podania przyczyny.

Zapraszam Państwa do naszych oddziałów, aby sprawnie, szybko i bezpiecznie sprzedać lub kupić swój wymarzony samochód.

Państwa uwagi i komentarze są dla nas ważne!

W przypadku jakichkolwiek pytań, pomysłów, propozycji lub skarg, proszę skontaktować się ze mną pod adresem k.topolova@aaaauto.cz

Osobiście zapoznam się z każdym Państwa mailem.


W celu uzyskania szczegółowych informacji należy zadzwonić pod numer 800 033 000, lub napisz do nas.


800 033 000 Pn. - Nd. od 8:00 do 21:00
  • Garaż
  • Ostrzeżenie 0
  • Szukaj

Zespół AAA AUTO Zespół AAA AUTO

Dzień dobry , czy potrzebujesz pomocy z wyborem samochodu? Zostaw nam swój numer, a my oddzwonimy.

Lub nie czekaj i zadzwoń teraz 800 033 000