OPINIE I DOŚWIADCZENIA NASZYCH KLIENTÓW

Na tej stronie znajdziesz opinie klientów, którzy skorzystali z naszych usług. Opinie dotyczą np. procesów: skupu samochodów, sprzedaży samochodów wraz ze wszystkimi dodatkowymi usługami, przewozu klientów do salonów, finansowania kupowanych samochodów czy też reklamacji w AAA AUTO.

Zakup samochodu
Sprzedaż auta zakończona bardzo dobrze :) Dali dobrą cenę, wizyta umówiona wcześniej na konkretną godzinę także nie musiałem nic czekać. Polecam.
Andrzej Lipa
Sprzedaż samochodu
Ja kupiłem u nich samochód i jestem bardzo zadowolony. Auto w dobrym stanie i cenę udało mi się trochę obniżyć :)
Mateusz K.
Zakup samochodu
Miałam przyjemność rozwiązania mojego problemu z szefem sprzedaży we wrocławskich Bielanach. Bardzo pozytywne nastawienie na klienta. Dziękuję i pozdrawiam serdecznie
Róża Lis, Wrocław
AAA Auto w Warszawie ul Modlińska. Sprzedawałem samochód. Bardzo sympatyczna i kompetentna obsługa. Trafiłem na p. Kamila Baranowskiego, który bardzo sprawnie wycenił samochód i przeprowadził formalności. Otrzymałem trochę mniej niż się spodziewałem,ale przy sprzedaży trzeba się z tym liczyć. Polecam ten salon i p Kamila wszystkim, którzy chcą sprzedać lub kupić używany samochód.
Piotr Porzycki
Sprzedaż samochodu
AAA Auto Modlińska, Warszawa. Fachowa i pomocna obsługa. Panom zależy, żeby klient wyszedł usatysfakcjonowany i taki też wyszedłem. Profesjonalni i odpowiednio reagujący na potrzeby klienta. Spędzają z nim tyle czasu ile wymaga sytuacja. Obsługa w salonie na 5+. Nieco gorzej z kolegami na infolinii ale ostatecznie 4 mogę dać.
Andrzej Urban, Warszawa
Sprzedaż samochodu
Państwa salon z ul Modlińskiej w Warszawie odkupiło ode mnie Skodę Fabię. Fachowa obsługa, która przebiegła w bardzo miłej i kompetentnej atmosferze prowadzona przez Pana Kamila Baranowskiego, godna pochwały. Z pewnością poleciłbym ten salon każdej osobie, która chce uczciwie sprzedać lub kupić auto. Sam z pewnością wrócę do tego salonu i wszystkie przyszłe transakcje będą prowadzone przez tego Pana :)
Andrzej Świdwa, Warszawa
Zakup samochodu
Naprawdę godny uwagi komis! Nie siedzę jakoś specjalnie w temacie motoryzacji, nie czytam portali branżowych, więc w ogóle nie miałem pojęcia o jego istnieniu. Trafiłem przypadkiem na stronę internetową, kiedy szukałem samochodu. Fajnie, że mają tę wyszukiwarkę – to bardzo pomocne. Wizyta na miejscu była udana, udało mi się kupić samochód, który upatrzyłem, a nawet zbić odrobinkę cenę.
Witek Nowak, Warszawa
Sprzedaż samochodu
Sprzedaż samochodu do Aaa Auto to naprawdę szybka sprawa. Ktoś od nich zobaczył moje ogłoszenie w Internecie i zadzwonili z propozycją odkupu, umówiliśmy się, przyjechałem na miejsce. Długo sprawdzali samochód – dla mnie to może nie najlepiej, ale dobrze wiedzieć, jak się planuje tam coś kupić. Zaproponowana stawka całkiem przyzwoita. Dodam że sprzedawałem Forda Mondeo rocznik 2007.
Jan Prokop, Łaziska Górne
Zakup samochodu
Szukałam niedużego autka do miasta, to miał być mój pierwszy samochód, więc nie było mowy o czymś nowym, bo którego studenta na to stać. Przyznaję, że byłam sceptycznie nastawiona do Aaa auto, ale jak się okazało niepotrzebnie. Bardzo duży wybór i kompetentna, pomocna obsługa. Na wszelki wypadek miałam kogoś swojego do pomocy, ale nikt tam nie próbował mnie oszukać, obstawa nie była potrzebna.
Ania Majcher, Wrocław
Zakup samochodu
Kupując używany samochód liczyłem się, że mogą być różne przejścia – tyle się słyszy historii że ktoś kupił i nie wiedział że kradzione, że bite, powypadkowe, itd. Dlatego byłem bardzo ostrożny, sprawdzałem każdy oglądany samochód czujnikiem lakieru, w miarę możliwości też zaglądałem pod spód. Jedynie w Aaa Auto nie wysłali mnie do „zaprzyjaźnionego serwisu” – to mój zaprzyjaźniony mechanik na podnośniku samochód obejrzał od dołu, nie było z tym najmniejszego problemu. Pełna historia samochodu. Do tego wszystkie informacje na temat auta wpisane w umowie. Uczciwa firma.
Maciek Stanisławski, Katowice

 Načíst další...


Naciśnij Enter, aby wyszukać.
800 033 000Pn. - Nd. od 8:00 do 21:00
Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie