OPINIE I DOŚWIADCZENIA NASZYCH KLIENTÓW

Na tej stronie znajdziesz opinie klientów, którzy skorzystali z naszych usług. Opinie dotyczą np. procesów: skupu samochodów, sprzedaży samochodów wraz ze wszystkimi dodatkowymi usługami, przewozu klientów do salonów, finansowania kupowanych samochodów czy też reklamacji w AAA AUTO.

Zakup samochodu
Tydzień temu dokonałam w AAA Auto transakcji wiązanej sprzedaż/kupno samochodu. Formalności związane z w/w transakcją zajęły kilka godzin, niemniej jednak opłacało się, kupiłam Forda Fiestę 1.25 i stwierdzam, że wybór autka był strzałem w 10-kę. Miła i profesjonalna obsługa zrekompensowała czas oczekiwania. Szczególnie chciałabym podziękować Panu Pawłowi za fachowe i wyczerpujące informacje dotyczące auta oraz za kulturę obsługi. Polecam wszystkim zakupy w AAA Auto.
Dorota Fidowicz, Kraków
Sprzedaż samochodu
Witam, kupilem u was Nissan Almera, czarny, super auto, dziekuje za pomoc, pozdrawiam
Leszek
Zakup samochodu
AAA Auto Piaseczno. Jestem bardzo zadowolony z obsługi mnie przez Pana Mariusza przy sprzedaży mojego samochodu. Oferowana cena mnie usatysfakcjonowała. Pan Mariusz sympatyczny i rzeczowy, dbający o klienta. Polecam.
Grzegorz N., Piaseczno
Sprzedaż samochodu
Miesiąc temu kupiłem auto forda c max. Pracownicy firmy zadbali o każdy szczegół transakcji i mimo długiego czasu spędzonego na przy kupowaniu,wykazali się ogromną troską o mnie. Wszystko przebiegło po mojej myśli,na tomista za kilka dni okazało się,że w samochodzie pojawiła się awaria silnika. Oczywiście udałem się z reklamacją i ku mojemu pozytywnemu zaskoczeniu,otrzymałem ofertę zamiany auta na inne. Ponownie spędziłem około 8 godziny w tej placówce i ku mojemu miłemu zaskoczeniu całej operacji zamiany auta przysłużył się główny menadżer. Sposób wyjątkowo troskliwy zadbał o karzy szczegół i osobiście dopilnował aby ponownie nie doszło do powtórzenia się sytuacji. Obecnie jestem szczęśliwym użytkownikiem Mazdy i zachęcam wszystkich zadowolonych nabywców do wyrażania podobnych opinii. Pozdrawiam cały zespół AAA Auto.
Adam K., Wroclaw
Sprzedaż samochodu
Polecam wszystkim tą firmę. Bardzo miła obsługa. Sprzedałam u nich samochód jestem zadowolona z obsługi i z ceny którą mi zaproponowali.
Renata Cichostępska
Sprzedaż samochodu
Po długich negocjacjach kupili ode mnie Audi A3. Dali naprawdę dobrą cenę. Nie dałem za wygraną i opłaciło się :D
Ryszard
Zakup samochodu
Rodzice kupili mi na 18 urodziny samochód w AAA. Auto jest idealne, mega wygodne, komfortowe, i naprawdę dobrze się nim jeździ po mieście i parkuje. Polecam.
Julka W.
Sprzedaż samochodu
Sprzedałem im samochód około miesiąc temu. Bardzo sympatyczni ludzie, cenę dali naprawdę niezłą. Jestem bardzo zadowolony i z pewnością polecę ten komis moim znajomym.
Igor F.
Sprzedaż samochodu
Jestem bardzo zadowolony że sprzedałem im swoje auto.
Antek Czuj
Zakup samochodu
Samochód bardzo dobrze się sprawuje na drodze, do tego wygodny, zadbany i ogólnie jestem bardzo zadowolony.
Dariusz Drwiła

 Načíst další...

800 033 000 Pn. - Nd. od 8:00 do 21:00
  • Garaż
  • Szukaj
Oferta Pracy