Posprzedażowa obsługa klienta

Przydatne rady i ważne informacje

Firma AAA AUTO szanuje wszystkich swoich klientów, dlatego przygotowała nowy projekt Posprzedażowa Obsługa Klienta. W ramach tego projektu będzie się starała zapewnić wszystkim swoim klientom wysokiej jakości usługi. Celem jest w szczególności należyta dbałość o klienta, rozstrzyganie reklamacji bez niepotrzebnych opóźnień oraz zapewnienie dodatkowych usług, które na tej stronie nie są wymienione.

Naszym celem jest, aby nasi klienci, odchodzili od nas zawsze zadowoleni i z chęcią do nas wracali. Przygotowaliśmy bardziej przejrzysty i szybszy system służący do zgłaszania roszczeń lub reklamacji online. Znajdziesz tutaj szczegółowe informacje dotyczące składania wniosków i dalszego postępowania.

Będziemy wdzięczni, jeśli podzielisz się z nami swoimi doświadczeniami i uwagami, które mogłyby ulepszyć jakość naszych usług.

Wierzymy, że będziesz zadowolony z naszych usług.

Częste pytania po zakupie

 • Kupiłem u was auto i chcę go wymienić. Czy jest to możliwe?

  Tak. W ciągu 7 dni od zakupu można auto wymienić na inne w oddziale, w którym został zakupiony poprzedni samochód. Oferta ta dotyczy samochodów przy cenie nabycia powyżej 15 000 zł, z którym od zakupu nie pokonano więcej niż 100 km.

  Firma AUTOCENTRUM AAA AUTO sp. z o.o. zastrzega sobie w przypadku konkretnych samochodów ze względu na ich stan techniczny takiej gwarancji nie udzielać.

 • Jak długo trwa załatwienie dokumentów?

  Ze względu na możliwość wymiany samochodu w terminie siedmiu dni zaczynamy załatwiać dokumenty aż po upływie tego terminu. Robimy, co w naszej mocy, aby wszystkie sprawy administracyjne zostały załatwione jak najszybciej. Jeżeli nie otrzymają Państwo dokumentów w ciągu 30 dni, proszę skontaktować się z Działem Obsługi Klienta pod nr tel. 800 033 000. Postaramy się przyśpieszyć cały proces i dostarczyć Państwu niezbędne dokumenty jak najszybciej.

 • Gdzie mam zwrócić się w przypadku jakiegoś problemu technicznego z autem?

  Można zwrócić się do naszego Działu Obsługi Klienta pod nr tel. 800 033 000. Oczywiście Państwu pomożemy.

 • Mam błąd w umowie (nieprawidłowy adres, pesel, inna cena itp.), co powinienem zrobić?

  Wystąpił błąd administracyjny, za który przepraszamy i natychmiast go poprawimy. Prosimy o kontakt z naszą INFOLINIĄ DLA KLIENTÓW 800 033 000 lub napisać na info@aaaauto.pl.


W celu uzyskania szczegółowych informacji należy zadzwonić pod numer 800 033 000 lub wysłać e-mail.


800 033 000 Pn. - Nd. od 8:00 do 21:00
 • Garaż
 • Ostrzeżenie 0
 • Szukaj

Zespół AAA AUTO Zespół AAA AUTO

Dzień dobry , czy potrzebujesz pomocy z wyborem samochodu? Zostaw nam swój numer, a my oddzwonimy.

Lub nie czekaj i zadzwoń teraz 800 033 000