Słowo wstępne Wojciecha Łukawskiego, Partnera w Funduszu Abris Capital Partners

Szanowni Państwo!

Karolína topolová_vánoce_zima_2014

Abris Capital Partners od wielu lat inwestuje w najlepsze firmy w swoich branżach. Decyzja o przejęciu grupy AAA AUTO w 2014 roku była poparta faktem, że jest to największa i najbardziej profesjonalna firma w Europie Środkowej działająca w segmencie obrotu samochodami używanymi. Przekonało nas to, że zespołowi budującemu od lat siłę AAA AUTO udało się stworzyć unikalny w skali globalnej system zarządzania i kontroli procesem zakupu i sprzedaży samochodów.

Nasze inwestycje zawsze poprzedza szczegółowy przegląd modelu prowadzonej działalności, wyników finansowych, umiejętności i motywacji ludzi tworzących podmioty, których przejęcie lub wzmocnienie kapitałowe rozważamy. W przypadku AAA AUTO uznaliśmy, że możemy zaufać wartościom, na których opiera się działalność spółki.

Niezwykle ważne było dla nas to, że wcześniej te wartości doceniło także niemal dwa miliony osób, które w AAA AUTO sprzedało lub kupiło samochód w czasie dwudziestu pięciu lat funkcjonowania.

Klientów przekonała jakość oferowanych pojazdów, bogaty wybór, profesjonalizm pracowników, oferowane gwarancje oraz pełna paleta usług w zakresie finansowania zakupu i ubezpieczenia samochodu. Wszystkie samochody trafiające do AAA AUTO są poddawane szczegółowej kontroli technicznej oraz prawnej. Dlatego AAA AUTO może oferować dożywotnią gwarancję legalnego pochodzenia pojazdów wraz z możliwością ich późniejszej wymiany na inne.

AAA AUTO po ponad dwudziestu latach stało się liderem międzynarodowego rynku samochodów używanych. Wierzymy, że dzięki naszemu wsparciu firma stanie się dominującym graczem w Europie Środkowej. Zarząd spółki przedstawił nam wizję jej dalszego rozwoju poprzez ekspansję geograficzną, rozszerzenie palety oferowanych usług i produktów, i ciągłe dążenie do jak najpełniejszego zaspokajania potrzeb i oczekiwań klientów. Jako Fundusz będziemy tę wizję rozwoju wspierać, tak aby maksymalnie wykorzystać potencjał spółki.

Abris Capital Partners przejął AAA AUTO mając precyzyjnie opisany plan powrotu spółki na polski rynek. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że już po dwóch latach w Polsce działają cztery salony. Nasze dalsze plany są bardzo ambitne. Jak w każdym kraju, w którym AAA AUTO jest obecne, tak i w Polsce chcemy wspierać wysiłki Zarządu i Pracowników, aby stała się ona liderem rynku. Będzie dla nas ogromną satysfakcją jeśli AAA AUTO osiągnie podobną ilość salonów w Polsce, jak w Czechach lub na Słowacji, gdzie firma ma już wieloletnią tradycję. Planujemy rozbudowę sieci salonów, a tym samym ciągłe powiększanie liczby aut w ofercie z każdym kolejnym rokiem.

Jeśli szukasz wysokiej jakości używanego samochodu z gwarancją oraz szerokiej oferty usług, które ułatwią jego zakup, zapraszam do AAA AUTO!


Wojciech Łukawski, Partner w Funduszu Abris Capital Partners


Chcesz uzyskać więcej informacji? Zadzwoń pod numer 800 033 000 lub wyślij email.Naciśnij Enter, aby wyszukać.
800 033 000Pn. - Nd. od 8:00 do 21:00
Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie